טיפים לבעלי יונדאי i10

בשעה טובה קניתם יונדאי i10. רכב המיני של יונדאי נחשב לרכב פופולרי במיוחד בקטגוריית הרכזים הקטנים שיכולים להתאים מצד אחד גם לרווקים מושבעים אך גם למשפחות צעירות למשל.

כדי שתוכלו ליהנות מהרכב שלכם לאורך כמה שיותר זמן ישנם טיפים קטנים שכדאי לדעת. אלו כוללים למשל מידע על איזה מצבר מתאים ליונדאי i10, איזה שמן מנוע מתאים ליונדאי i10 או כמה אוויר צריך למלא יונדאי i10. לכאורה מדובר במידע מיותר בראש שלכם אבל היכרות טובה עם המידע הזה יכולה להיות ההבדל בין רכב שיהיה איתכם מספר שנים בודדות לרכב שיוכל ללוות אתכם במשך עשר שנים לפעמים.

כמה עולה יונדאי i10

כמובן שאין תשובה אחת על השאלה הזו מכיוון שהמחיר הוא כמובן תלוי בשנת הייצור וכן האם מדובר ביד ראשונה או לחלופין אם מדובר ברכב יד שנייה. אבל אם ניקח למשל יונדאי i10 חדשה מהשנה החולפת, כלומר משנת 2019, מחיר המחירון נע סביב 70,000 ש"ח. לכן, אם במקרה אתם רואים מישהו שמציע לכם מחיר הרבה יותר גבוה אז תדעו שיש סיכוי שהוא מנסה לעבוד עליכם. לחלופין אם מדובר במחיר הרבה יותר נמוך תהיו חשדניים גם כן. או שתבחרו באופציית טרייד אין

תמונה של הגה
אל תתפשרו על המחיר

איזה מצבר מתאים ליונדאי i10

לפעמים יש נטייה לחשוב שאין סיבה לדעת את הפרטים הטכניים של הרכב שלנו ושאנשי המוסך כבר יעשו בשבילנו את העבודה. אבל גם הם מומחים לנושא אין זה אומר שלא חשוב להבין איזה מצבר למשל מתאים ליונדאי i10. במקרה של רכב זה, המצבר שמתאים, בהנחה שמדובר על רכב חדש משנת 2019 הוא מצבר 1305 שניתן למצוא למשל בחנויות מתמחות כמו שנפ.

כמה אוויר צריך למלא יונדאי i10

אחת החוויות הכי מתסכלות במהלך נהיגה הוא לגלות שחסר אוויר בצמיגים. אפשר לפתור זאת בקלות על ידי מילוי נכון ותקופתי של הצמיגים ברכב. כדי לדעת כמה אוויר למלא הכי טוב הוא להסתכל בספר הרכב או בצד דלת מושב הנהג שם לרוב המידע אמור להופיע. לחלופין תוכלו לזכור שגם בגלגלים הקדמיים וגם באחוריים, כדאי למלא 33 PSI.

יונדאי i10 כל כמה זמן טיפול

שאלה פופולרית נוספת שהתשובה עליה היא חשובה במיוחד היא כל כמה זמן נדרש טיפול עבור המכונית. לפי יונדאי i10 חוות דעת חשוב מאוד לפעול בהתאם להוראות בהקשר זה שכן הזנחה מתמשכת של טיפולים עלולה להוביל לנזקים משמעותיים עבור הרכב, במיוחד בטווח הארוך. לרוב ההמלצה היא שיונדאי i10 תגיע לטיפול ראשון לאחר שנה או 15,000 ק"מ, ולאחר טיפול זה בכל שנה או בכל 20,000 ק"מ.

יונדאי i10
אל תשכחו לדאוג למכונית שלכם

איזה שמן מנוע מתאים ליונדאי i10

לרוב ניתן להשתמש בשמן 15W40 שהוא בסיסי במיוחד אבל לרוב כדאי להשתמש בשמנים מתקדמים יותר כמו 10W40, 10W30, 5W30 ו 5W40.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.