כובשת את השוק, הכירו את מאזדה CX5

מגוון המכוניות המוצעות למכירה בארץ הוא אכן גדול ורחב, לעיתים אף יכול לבלבל. כל אחד מאיתנו מגיע עם רשימת צרכים ודרישות אישיות שדרכן הוא מקווה למצוא את הרכב המומלץ בשבילו.

למי מאיתנו אשר לא יכול לוותר על חוויית נהיגה ברמה גבוהה במיוחד, יוכל לבחור במאזדה cx5, אשר תספק את צרכיו באופן מושלם. על מנת לספק חוויית נהיגה אולטימטיבית, ישנם שני פרמטרים שעלינו לבדוק טרם רכישת מכונית חדשה: הראשון – ביצועי המכונית, ואילו השני – הבטיחות של הרכב.

2016 Mazda CX-5

נתחיל מפרמטר הביצועים:

מנוע – במאזדה cx5 תוכלו למצוא מנועי בנזין בעלי הזרקה ישירה, ויעליות גבוהה. כל אלה מציבים אמות מידה חדשות ביותר של חסכון בדלק, וכן בקרת פליטת חומרים מזהמים. כך שמדובר במכונית שלא חזקה מבחינת מנוע, אלא גם ידידותית לסביבה.

חסכון בדלק – מערכת נוספת האפשרת לחסוך בדלק במאזדה cx5 היא מערכת ה- i-stop, אשר גורמת להדממת המנוע בעת עמידת המכונית במצב נייח.

תיבת הילוכים – תיבת ההילוכים היא כמובן אוטומטית, אך מעניקה תחושה של תיבת הילוכים ידנית. כך שבמידה ואתם מחשיבים את עצמכם כחולי נהיגה ושליטה ברכב – מדובר בתיבת הילוכים עוצמתית אשר תתאים לכם כמו כפפה ליד.

מבחינת בטיחות:

CX5 אפורה, מאזדה, מאזדה CX5 אפורהבלימה ברכב החדש קיימת מערכת מתקדמת במיוחד, המסייעת לבלימה קלה ונוחה ברבי העיר. זאת באמצעות מצלמה קדמית אשר יכולה לזהות כלי רכב, הולכי רגל ועצמים שונים בדרך. בעת הזיהוי מפעילה המכונית את הבלמים באופן אטומטי ובכך עשויה למנוע התגשות חזתית בהם, וכן להפחית את חומרת הנזק.

תאורה – מערכת מתקדמת ומשכוללת ביותר, המאפשרת לצפות את צורות הכביש השונות בזמן באמת, ולכוון את אלומות האור הראשיים לכיוון הנסיעה הרצוי.

 

מערכת נוספת בתחום התאורה הינה מערכת אשר מסוגלת להחליף בין האורות הגבוהים לאורות הנסיעה באופן אוטומטי, ובכך, מונעת סינוור.

נסיעה – גם את סימני נתיבי הכביש המערכת הבנויה במאזדה cx5 אינה מפספסת, ומתריעה באמצעות קול על כך. כך, תוכלו לשמור על עירנות ולהיות בטוחים שאתם נמצאים במיקום הנכון והבטיחותי ביותר על הכביש.

CX5, 2017
מאזדה CX5 2017 אדומה

לסיכום, נהיגה במאזדה cx5 הינה נהיגה מהנה יותר, אשר מעלה את חוויית הנהיגה כמה רמות מעל למה שהתרגלתם. המכונית מפנקת הן מבחינת עיצוב ואבזור, וכן מבחינת איכות הנסיעה בה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.