מחפשים רכב חדש? קנו קיה פיקנטו

כל אחד מאיתנו מכיר את החיפוש המתיש הזה של רכב. בניגוד לפעם שהיינו קונים רכב אחת לשבע עד שמונה שנים, היום מחליפים רכב כל שנתיים עד שלוש שנים והתחרות בין חברות הרכבים היא גדולה מאוד.

כאשר מדובר על רכב חדש, הבלבול יכול להיות רב ולכן אתם צריכים לשים לב שאתם שואלים את עצמכם את השאלות הנכונות כאשר אתם באים לקנות רכב. בדקות הקרובות אנחנו נחדד ונדגיש למה כדאי לכם לבחור דווקא קיה פיקנטו 2017 מכל הרכבים שיש.

סיבה ראשונה להעדפתה על פני רכבים אחרים: מדד אוויר נקי גבוה

קיה פיקנטו פחות מזהמת לפי בדיקת מעבדה של תקנות ה"אוויר הנקי". מדובר במדדים שנבדקים במעבדה מיוחדת ומוחלטים מראש על ידי ועדות מיוחדות. בגלל שמדובר במדד מאוד חשוב הן לאיכות הסביבה והן לנוהגים ברכב, הוא מקנה לקיה פיקנטו יתרון משמעותי על פני המתחרות שלה.

קיה פיקנטו
תא נוסעים קיה פיקנטו

סיבה שנייה להעדפתה על פני רכבים אחרים: מתקדמת מאוד מבחינה טכנולוגית

מעבר לכך שקיה פיקנטו היא בעלת מדד גבוה בכל הקשור לאוויר נקי, היא מאוד מתקדמת מבחינה טכנולוגית. יש לה בקרת שיוט, זיהוי כלי רכב בשטח מת, בקרת סטייה מנתיב, ניטור מרחק מלפנים, מצלמת רוורס, זיהוי הולכי רגל, חיישני חגורות בטיחות, חיישני לחץ בצמיגים, שליטה באורות גבוהים, בלימה אוטומטית בזמן חירום. כל אלו שומרים על רמת הטכנולוגיה והאיכות של הרכב והופכים אותו למוצלח יותר.

סיבה שלישית להעדפתה על פני רכבים אחרים: חיסכון בדלק

מעבר להיותה בעלת מדד גבוה באוויר נקי וחדשנית ברמת הפיתוחים הטכנולוגיים, יש בקיה פיקנטו גם אלמנט מובהק של חיסון בדלק. בגלל שמדובר ברכב חדשני, מתקדם מבחינה טכנולוגית וידידותי לסביבה, יצרו בו מנוע אשר צריכת הדלק שלו היא יעילה יותר ולכן הוא מתפקד טוב יותר וצורך פחות דלק לאורך זמן. המשמעות של עובדה זו למי שמתלבט אם לקנות את הרכב היא הרת גורל משום שמדובר על חיסכון של אלפי שקלים בחודש. דלק הוא הדבר היקר ביותר שאנחנו מוציאים עליו כסף וברגע שאפשר לרכוש רכב עם עלות נמוכה של דלק, זה מהותי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.