כל מה שכדאי לדעת על מיצובישי אטרז'

מיצובישי אטרז' נכנסת לנישה של מכוניות משפחתיות קטנות, מגיעה ברמה גבוהה עם אבזור נדיב וזוכה לדירוגים הכי גבוהים שיש. האם באמת כדי לקנות את הרכב ומה היתרונות הבולטים שלו?

רכישת רכב בישראל היא דבר שרבים מאיתנו כבר עושים בשגרה. הממוצע בישראל הוא שמשפחה מחליפה רכב כל כמה שנים, וזאת בין היתר בזכות העובדה שרמת החיים עלתה, מחירי הרכבים ירדו במעט כולל אופן המימון לקניית רכב וכן העובדה שכיום עבור משפחות רבות רכב אחד כבר לא מספיק. יחד עם זאת, לא כולנו יכולים לרכוש מכונית יד ראשונה ולכן אחד השווקים הכי חמים היום בירושלים הוא שוק הרכבים יד 2. בשוק זה אחד הרכבים הזוכים לדירוגים הכי גבוהים הוא מיצובישי אטרז' יד 2.  אם כך, מהם היתרונות המרכזיים של הרכב ומה כדאי לדעת לפני שמחליטים על קנייה שלו?

רכישה רכב מיצובישי אטרז'
ההיתרונות הבולטים של מיצובישי אטרז'

קהל יעד: מיצובישי אטרז' יד 2 פונה בעיקר למשפחות. הרי בעצם מדובר במכונית משפחתית המתאימה במיוחד למשפחות עם ילד או שניים, וזאת בין היתר בזכות העובדה שמדובר מכונית מרווחת יחסית. כך, תוכלו לצאת לטיולים יחדיו בסופי שבוע או לדאוג לאיסוף של הילדים מהחוגים ולבית הספר מבלי להתחשבן על המקום.

מחיר: אמנם המכונית מתחרה במכוניות כמו למשל יונדאי i10 או קיה ריו סדאן, מיצובישי אטרז' יד 2 זולה מהן באופן משמעותי.

לכן, למרות שלכאורה מדובר במכונית תחת אותה הקטגוריה מדובר במכונית הרבה יותר נגישה ושניתן להשיג במחיר הרבה יותר שפוי. בכך, מדובר בבחירה מצוינת. 

צריכת דלק: אחד הדברים החשובים ביותר כאשר קונים רכב, ובמיוחד כאשר מדובר ברכב שאמור לשמש את כל המשפחה ולשימושים שונים הוא צריכת הדלק.

צריכת דלק שהיא איננה טובה יכולה לייקר באופן משמעותי מאוד את העלויות שאנחנו מוציאים על דלק, מבלי לשים לב. לכן, מדובר ברכב מצוין מהבחינה הזו. צריכת הדלק עבור הרכב היא טובה במיוחד, לכן הדבר יתאים גם לנסיעות ארוכות וגם לנסיעות בתוך העיר מבלי לייקר עבורכם את הוצאות הרכב באופן משמעותי.

אבזור פנימי ומרחב: במיצובישי הזו ניתן להכניס בקלות ארבעה נוסעים והמרחב הפנימי הוא מרווח במיוחד.

יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שכל נוסע מעבר, במיוחד כאשר נוסעים עם ציוד נוסף בפנים למשל, יכול כבר לייצר צפיפות שלא בהכרח תהיה נעימה. כמו כן, האבזור הקיים ברכב הוא מצוין ומהווה תמורה מצוינת למחיר, כולל בין היתר מערכת מולטימדיה, דיבורית בלוטות, מצלמת רוורס ומערכת ניווט מתקדמת וכן חיישני גשם ותאורה ועוד ועוד, כלומר אבזור שלא מבייש רכבים בקטגוריות מחיר הרבה יותר גבוהות.

ביצועים: לצד צריכת הדלק הנמוכה והאבזור העשיר יש מחיר לעובדה שמדובר ברכב יחסית זול. המנוע כלשעצמו מגיב מצוין אך הוא לא חזק במיוחד בהשוואה לרכבים אחרים בקטגוריה. אם אתם אנשים שחשוב

להם למשל שהמנוע יהיה חזק במיוחד כדאי לקחת זאת בחשבון. השתכנעתם ואתם מעוניינים לקנות את הרכב, אבל יש לכם רכב ישן שצריך למכור אותו? בואו והכירו את מיצובישי טרייד אין שיתן לכם את ההצעה הכי משתלמת לקבלת מימון משלים לרכישת מיצובישי חדשה במסלול מותאם עבורכם.

מיצובישי טרייד אין
מיצובישי אטרז' גם חסכונית וגם מאובזרת היטב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.