נהיגה זהירה ובטוחה – מה אסור לנות לעשות וכמה נשלם אם יתפסו אותנו

לכל אחד מאתנו זה יכול לקרות – מצב שבו אנו עוברים על החוק, במודע או שלא במודע, ונאלצים לשלם קנס, מה אומרים החוקים החדשים? ואיך בוחרים ביטוח המתאים לנו

אין ספק שמצב מעין זה יכול להיות מתסכל, אבל מצדנו אם נדע לשמור על החוקים בכביש ככל שניתן, נדע להימנע מתשלום קנסות שמטרידים אותנו.

בכדי שתוכלו להבין בצורה ברורה ככל שניתן מהם הקנסות שיהיה עליכם לשלם, במאמר הזה נפרט את הקנסות שניתנים בגין עבירות תנועה מכל הסוגים. כך תוכלו להבין טוב יותר מכמה כסף תאלצו להיפרד במקרה שלא נהגתם כשורה, ואולי זה ייתן לכם מוטיבציה להתנהל בצורה טובה יותר במיוחד אם אתם נהגים צעירים.

  • שיחה בפלאפון: 1,000 ₪ – בכדי להימנע מעבירה כזו, שימו לב שאתם מדברים בפלאפון אך ורק עם דיבורית ברכב. הסחת הדעת שלכם מהכביש עלולה לעלות החיים שלכם ושל אחרים, ושימוש בפלאפון בזמן נהיגה זה משהו שפשוט אסור שייעשה.
  • מהירות מופרזת: 750 ₪ – עבירה שרבים עוברים אותה על הכביש מידי יום ביומו. מדובר בעבירה שנחשבת לחמורה באופן יחסי, שכן חשוב להבין שככל שהמהירות שלנו גבוהה יותר בכביש, כך הסיכויים לתאונה קטלנית גבוהים יותר, וזה משהו שניתן למנוע בקלות אם נוהגים במהירות המותרת.
  • נהיגה בשכרות: פסילה לשנתיים – במצב שבו נתפסתם עם כמות אלכוהול בדם מעל המותרת לפי החוק, תצטרכו להתמודד עם פסילה של שנתיים לרישיון הנהיגה שלכם. זוהי ללא ספק ענישה חמורה, שכן נהיגה תחת השפעת אלכוהול נחשבת למסוכנת ביותר וכזו שמציבה את החיים שלכם ושל האחרים בכביש בסכנה.
  • אי חגירה של חגורת בטיחות: 250 ₪ – מדובר בעבירה שנחשבת לפחות חמורה בהשוואה לעבירות האחרות שהזכרנו לעיל, אם כי גם העבירה הזו הנה כזו שמציבה אתכם במצב של סכנה גבוהה למדי. תימנעו מהקנס הזה בקלות ותחגרו את עצמכם ואת הנמצאים עמכם ברכב בכל העת.
  • נסיעה באור אדום: 1,000 ₪ – במקרה של נסיעה באור אדום תאלצו לשלם 1,000 ₪. שימו לב שגם אם אין שוטרים בסביבה, ישנן מצלמות הפזורות לאורך כל כבישי הארץ, כך שאל תנסו להתחכם ולעבור על החוק בדרך כזו או אחרת. תזכרו שבסופו של דבר אתם מסכנים את עצמכם, ושום סכום שבעולם לא שווה את החיים שלכם.

נהיגה עם טלפון

מידי שנה נהרגים בישראל מאות אנשים ונפצעים אלפים אך ורק בגלל נהיגה לא בטוחה. זהו מצב שאנו יכולים לשנות אותו אם רק נבוא עם הגישה הנכונה. משטרת ישראל מצידה מנסה להחיל ענישה מחמירה, וזאת במטרתה להרתיע נהגים מלבצע עבירות שמציבות את המשתמשים בכביש בסכנת חיים.

בכל פעם שאתם עולים על הכביש עם הרכב שלכם, אתם צריכים לשים בראש סדר העדיפויות שלכם את הבטיחות שלכם בזמן הנהיגה. כחלק מכך תוודאו שאתם לא עוברים על שום עבירת תנועה, שכן כך לא רק שתשמרו על עצמכם ועל החיים שלכם, אלא גם תמנעו ממצב שבו תצטרכו לשלם קנסות שרק יכבידו עליכם בסופו של דבר.

אל תשכחו את שיטת הניקוד

בעבור כל עבירת תנועה שאתם מבצעים על הכביש תצברו ניקוד שתוקפו שנתיים. במקרה שבו חציתם את הגבול המותר של הניקוד, תאלצו אף להתמודד עם מצב שבו שוללים לכם את הרישיון באופן מוחלט. כך שאם אתם לא רוצים לשים את הרישיון שלכם במצב סכנה, נהיגה לפי הכללים זה משהו שאתם צריכים לשים בראש סדר העדיפויות שלכם.

כמובן שאם אתם לא בטוחים לגבי חוק כזה או אחר, תוכלו פשוט לקרוא באתר האינטרנט של משרד התחבורה, בו הם מפרטים בפרטי פרטים כל מה שצריך לדעת בנוגע לחוקים הקיימים בכביש. כך שאתם לא תצטרכו להתמודד עם חוסר וודאות כזו או אחרת, וזה יאפשר לכם להיות בטוחים שאתם לא עושים משהו שמנוגד לחוק.

התמודדות עם עבירות תנועה

במידה והגעתם למצב שבו הואשמתם בביצוע של עבירת תנועה שלא בצדק לטענתכם, אתם יכולים לפנות אל עורך דין שמתמחה בדין של עבירות תנועה, כך שיוכל לעזור לכם להתמודד עם המצגת הטענות שלכם בבית המשפט. תזכרו שאם אתם רוצים להיות עם ידכם על העליונה בבית המשפט, ראיות מוצקות זה הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים להביא.

ההמלצה שלנו תהיה להתקין מצלמות ברכב שלכם, כך שבקרה והואשמתם בעבירה אשר לטענתכם לא התקיימה, מצלמות הרכב יוכלו לתעד זאת, ואתם תוכלו להיות בראש שקט בסופו של דבר. זה ללא ספק משהו שעשוי להקל עליכם ולאפשר לכם להיות רגועים בכל פעם שאתם עולים על הכביש עם הרכב שלכם.

בכדי שתוכלו לתעד את כל מה שאתם עושים על הכביש בצורה הטובה ביותר, יהיה כדאי לכם לקנות זוג מצלמות עם רזולוציה גבוהה, כך שתוכלו לתעד את מה שמתרחש בצד הקדמי של הרכב שלכם, וגם בצד האחורי. רק כך אתם תוכלו להבטיח שיתאפשר לכם לנהוג בראש שקט ובידיעה שאתם לא תאלצו להתמודד עם האשמות שלא מחזיקות בבסיס אמתי, לאחר מכן רכבכםלא יעבור בדיקת שיעבוד.

סכנה לתאונה

נעזרים בשירותיו של עורך דין מוביל

מחפשים בשלב הזה עורך דין שיוכל לעזור לכם? הקדישו את הזמן שלכם לחיפושים אחר שירותיו של עורך דין שמחזיק בניסיון רב בתחומו והצלחה. תזכרו שבכדי להבטיח את שביעות רצונכם, יהיה זה נחוץ למדי שתבדקו את כישוריו וניסיונו של עורך הדין שבו אתם בוחרים בסופו של דבר. זה לא משהו שאמור לקחת לכם יותר מידי זמן, שכן בעידן של היום ניתן לחפש בקלות וללא מאמץ אנשי מקצוע מעולים באינטרנט.

בכדי למצוא עורך דין מתאים שיוכל לעזור לכם באינטרנט, אתם צריכים פשוט לחפש אחר הביטויים המתאימים. תוכלו לחפש עורן דין בתחום התעבורה שמעניק שירותים בעיר שלכם, ולאחר שתמצאו מספר מועמדים, פשוט תנסו לערוך השוואה ביניהם ולהבין מי מהם מסוגל להעניק לכם את השירות הטוב ביותר שבנמצא.

אל תשכחו לבדוק את המחירים שעורכי הדין השונים מנסים לגבות מכם. קיימת תחרות גבוהה ואף הצפה של עורכי דין בשוק, וכתוצאה מכך כל עורך דין מנסה להפוך את המחירים שלו לכמה שיותר אטרקטיביים. זה ללא ספק בא לטובתכם כאשר אתם מתחילים בחיפושים שלכם אחר עורך דין שיוכל לעזור לכם ולהוציא אתכם מהמצב אליו נקלעתם.תזכרו שנהיגה בטוחה היא למענכם

בסופו של דבר כל הענישה הזו היא לא זו שאמורה להרתיע אתכם, אלא ההבנה שהחיים שלכם יקרים. חבל שבגלל טעות של רגע בודד תאלצו לשלם בחיים שלמים. אם אתם רוצים שלא להתמודד עם מצבים לא נעימים לפיהם אתם עוברים תאונה ואף מאבדים את החיים שלכם ברגע בודד, תעקבו אחר כל החוקים בכביש ותוודאו שאתם לא מבצעים עבירות.

כל עבירת תנועה שאתם מבצעים על הכביש מסכנת אתכם בצורה בלתי רגילה. תחשבו על המשפחה שלכם וכל האנשים שקרובים אליכם, אשר בוודאי לא היו שמחים ממצב שבו נפגעתם בגלל נהיגה רשלנית. למרבה המזל זה משהו שניתן למנוע בקלות, ואתם רק צריכים לנקוט בצעדים הנכונים ולא להתפשר על רמת הנהיגה והבטיחות שלכם בכביש. זה הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים להתייחס אליו כאשר אתם נוהגים.

מהו ביטוח חובה ולמה לא כדאי לזלזל

אם יש לכם כלי תחבורה כמו רכב או אופנוע שבבעלותכם או אתם מתכוונים לרכוש רכב חדש, הנהיגה בו תצטרך לקרות אך ורק לאחר שיש לכם ביטוח חובה. כך אתם תוכלו להיות בטוחים שאתם קובעים אחר הכללים הקבועים בחוק, ולא תסבכו את עצמכם בדרך כזו או אחרת. כמובן שאם אתם בוחרים ללכת על האפשרות הזו, אתם צריכים לוודא שאתם בוחרים ביטוח משתלם.

המחירים של ביטוח חובה יכולים להשתנות מהותית בהתאם לחברת הביטוח שמבטחת אתכם, שנות הניסיון שלכם על הכביש וכמות העבירות שיצא לכם לבצע בעבר וערך מחירון הרכב. כך חברת הביטוח תבצע הערכה לגבי הסכום הכספי שתצטרכו לשלם, וזה יעזור לכם לוודא שאתם פשוט הולכים על בטוח עם ההחלטות שלכם.

ביטוח רכב
ביטוח יציל אתכם מאסון כלכלי

עושים את הדבר הנכון ועושים ביטוח חובה

במקום לחכות יותר מידי עם הביטוח, יהיה כדאי לכם לוודא שאתם בוחרים לבדוק בהקדם מהן האפשרויות השונות שעומדות בפניכם. כך אתם תוכלו להיות הרבה יותר בטוחים לגבי ההחלטות שלכם, וזה ללא ספק משהו שיאפשר לכם להיות הרבה יותר מרוצים.

אם אתם רוצים לשלם מחיר הוגן ונוח בעבור הביטוח, כל שיהיה כדאי לכם לעשות זה לערוך השוואת מחירים קפדנית. כך אתם תוכלו לדעת בקלות מהן האופציות השונות שעומדות בפניכם, וזה פשוט יעזור לכם לוודא שאתם עושים את הדבר הנכון.

אתם מתלבטים באיזה חברת ביטוח יהיה כדאי לכם לבחור? במקום לקבל את ההחלטה על דעת עצמכם בלבד, כמובן שתוכלו לפנות אל חברת הביטוח ולהתייעץ אתה בנוגע לאופציות השונות שיש לכם. כלומר תוכלו לפנות אל מספר חברות שונות בתחום ופשוט לראות מה יש להן להציע לכם.

אתר להשוואת מחירי הביטוח

ניתן למצוא ברשת מספר אתרים שיוכלו לעזור לכם לעשות השוואה בין תכניות הביטוח השונות, כך שאם אתם כבר מתכוונים לבטח עת עצמכם, וחשוב לכם לוודא שאתם אכן בוחרים לעשות את הדבר הנכון ביותר, אז ההמלצה שלנו תהיה פשוט לשים את הדגש שלכם על שימוש באתרים הללו, שכן זה ללא ספק משהו שיוכל לעזור לכם רבות ולאפשר לכם לעמוד בכל המטרות שלכם.

תזכרו שאתם יכולים לחסוך לא מעט כסף אם רק תחליטו לערוך את ההשוואה הנדרשת, כך שאם אתם לא רוצים לצאת מתוסכלים מהבחירה שלכם, פשוט תשימו לב שאתם בוחרים לקחת את הזמן שלכם על מנת להיות מרוצים מכל החלטה שאתם מקבלים. זה ללא ספק משהו שיוכל לעזור לכם ולאפשר לכם להרגיש בנוח עם מה שאתם עושים.

אתם לא בטוחים בדיוק מה אתם רוצים לעשות כאשר מדובר על הביטוח שלכם? דעו לכם שברשת תוכלו למצוא מידע נרחב אודות כל תכניות הביטוח השונות, כך שאם תשקיעו קצת זמן בקריאה אודות האפשרויות השונות שיש לכם, אתם ללא ספק תוכלו להחליט בקלות רבה יותר מהי האופציה הטובה ביותר שעומדת בפניכם, וזה פשוט יאפשר לכם להיות הרבה יותר מרוצים בסופו של דבר.

wobi
אתר להשוואת ביטוחים

לא כדאי לכם לזלזל בביטוח חובה

עליכם להבין שכאשר מדובר על התמודדות עם מערכת החוק, אם אתם לא תצייתו לכללים הברורים, אתם עלולים להתמודד עם ענישה לא פשוטה בכלל. כך שאם אתם לא רוצים לסבך את עצמכם יתר על המידה, פשוט תשימו לב שאתם בוחרים לפנות בהקדם ולפנות אל אחת מחברות הביטוח שתוכל להציע לכם ביטוח אטרקטיבי. אנו בטוחים שאם רק תבדקו מספיק טוב את האפשרויות השונות שיש לכם, אתם פשוט תוכלו לבחור באופציה המתאימה ביותר בשבילכם.

מחליטים ללכת על הטוב ביותר

רוצים להרגיש בנוח עם הבחירות שלכם וללכת על הטוב ביותר? ההמלצה שלנו תהיה לשים לב שאתם פשוט מתייחסים לבחירות שלכם ועושים את הדבר הנכון כאשר מדובר בבחירת הביטוח שלכם. במקום לפעול באופן פזיז ולבחור ביטוח שלא בהכרח יתאים לכם, יהיה כדאי לכם לבדוק בקפידה את ההחלטות שלכם ולבחור ביטוח שפשוט יוכל להתאים לכם. זה לא משהו שאמור להוות בעיה גדולה, וזאת כאשר אתם רק צריכים לבדוק את האפשרויות השונות.

במידה ואתם לא בטוחים בדיוק מה הדבר הנכון בשבילכם כאשר מדובר על ביטוח, אז כמובן שתוכלו לפנות אל גורם מקצועי ולהתייעץ אתו. כך אתם תוכלו להיות הרבה יותר בטוחים לגבי ההחלטה שלכם ולדעת שאתם פשוט מקבלים את ההחלטה הטובה ביותר.

אל תתפשרו על הבחירות שלכם ותעשו כל מה שאתם יכולים על מנת לוודא שאתם אכן בוחרים בביטוח המתאים ביותר בשבילכם. כך אתם תוכלו לחסוך לא מעט כסף ולדעת באופן וודאי שאתם פשוט עושים שימוש נבון בכסף שלכם.

ההחלטות שלכם לא צריכות להיות יותר מידי מסובכת, וניתן אף לומר שאתם יכולים לחסוך לעצמכם לא מעט לבטים אם פשוט תחליטו לפנות בהקדם אל יועץ ביטוח שיוכל להכווין אתכם ולספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם בוחרים בתכנית כזו או אחרת. זה יעזור לכם לוודא שאתם אכן בוחרים לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.