קיה ספורטג׳ | כל מה שחשוב לדעת

הקיה ספורטג׳ היא אחת המכוניות המעניינות ביותר בשוק הרכבים של היום

חברת קיה בחרה לייצר מכונית אשר מצד אחת תיתן לכם את ההרגשה של כונית יוקרתית ואלגנטית ומצד שני תיתן לכם הרגשה ספורטיבית, זריזה ומכונית אשר מתאימה עצמה לכל תוואי שטח. זוהי הקיה ספורטאג׳. ולא לחינם קיה עמלו כל כך על יצירת מכונית שכזו, הקיה ספורטאג׳ מספקת לקהל לקוחותיה את האיזון האידיאלי בין מכונית שטח למכונית יוקרה ולכם הקיה ספורטאג׳ היא המכונית הנמכרת ביותר בישראל לשנת 2016. אז מה יש במכונית זו שכל כך מרגש את קהל לקוחותיה? בכתבה זו ננסה לעמוד על מספר מאפיינים מועט מתחום כלל המאפיינים של מכונית נפלאה זו ונביא אותם לידיעתכם, על מנת שאולי גם אתם תתחדשו ותרכשו לעצמכם את הקיה ספורטג׳ הבאה.

המראה החיצוני של הקיה ספורטאג׳ הוא מהיפים ביותר בשוק הרכב של היום.

הקיה ספורטאג׳ מעוצבת על ידי מיטב המעצבים של חברת קיה ומשדרת יוקרה ואיכותי כבר ממבט חטוף עליה. יחד עם הלוק החיצוני הכובש של הקיה ספורטאג׳ מגיעה טכנולוגיה וחשיבה. מערכת השיפורים האווירודינמיים שהוספה למכונית, בקיה ספורטאג׳ קימורים, חרירים וצורות פח שונות ומשונות. כל אלה מטרתם היא לאפשר לנהגים את הבטיחות המקסימלית בעת הנסיעה ואת התאמת הרכב לכל תוואי שטח ונסיעה בו הוא ייסע.

אך לא רק המראה החיצוני של הקיה ספורטאג׳ הוא מיוחד, כשאנו נכנסים אל פנים המכונית אנו נחשפים למכונית מיוחדת במינה. החלל הפנימי של הקיה ספורטאג׳ עשוי מחומרי הגלם הטובים ביותר בשוק, מושבי העור נוחים ושלא נדבר על הגג הפנורמי המרהיב שמכבה את כל חלל הנוסעים ברכב.

תא נוסעים , קיה ספורטז'
תצלום תא נוסעים של קיה ספורטז' החדשה

הקיה ספורטאג׳ מובילה לא רק בתחום העיצוב אלא גם בטכנולוגיה והאבזור המצורפים למכונית.

לקיה ספורטאג׳ מערכת מולטימדיה איכותית, הנשלטת היישר מגלגל ההגה של הנהג, בקרת שיוט אוטומטית ומערכת מיוחדת לשמירת היציבות, vsm, מערכת זו דואגת לשמור על יצבות הרכב בעת בלימה ופנייה בדרכים קשות ורטובות. יחד עם זאת הקיה ספורטאג׳ מגיעה עם מערכת חדשה ומיוחדת לבחירת מצבי הנהיגה dsm, ערכת שכזו עוזרת לך לשלוט על הנהיגה בצורה טובה הרבה יותר ומסייעת לך בבחירת האופי האישי שלך בנהיגה.

הקיה ספורטאג׳ מאובזרת במערכות רבות אשר יעודן הוא לספק לנו את הנסיעה האולטימטיבית. מערכות כמו מערכת קבלת פנים חכמה, אשר מטרתה היא שאין על הנהג לפתוח את נעילת האוטו באמצעים מכניים כלל. מערכת זאת למעשה פותחת את נעילת הרכב בעת קירבה וכך מאפשרת את הנוחות המקסימלית עבורכם. מה גם שהקיה ספורטאג׳ מאובזרת במערכת אקלים חדישה ודיגיטלית שמאפשרת לנהג להתרכז בנהיגה ולא להתעסק כלל וכלל בקירור או חימום הרכב.

גם מבחינה בטיחותית הקיה ספורטאג׳ מובילה מכיוון שהיא עשויה מ51% פלדה מתקדמת בעלת  חוזק גבוה (ahss), אשר הופכת את המכונית למכונית חזקה מאוד מצד אחד וקלה מהצד השני.

מומלץ לעבור על קיה סורטז' מחירון לפני קבלת ההחלטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.