קיה – סקירת רכבים חדשים

כל המידע שחובבי דגמי קיה מחפשים, על הרכבים שצפויים לעלות על הכביש בתקופה הקרובה

החברה הקוריאנית שהפכה לפופולארית ואהובה במיוחד גם בישראל, מביאה אלינו מדי שנה חידושים בעולם של רכבי מיני כמו קיה פיקנטו וקיה אופטימה, וקרוסאוברים כמו קיה ספוראטז'. דגמי קיה הפכו לנפוצים במיוחד על הכבישים שלנו, ולקראת השנה האזרחית החדשה התעכבנו לראות מה חדש בגזרת דגמי קיה ב-2021.

קיה
דגמי קיה שאסור לכם לפספס

קיה דגמים שאסור לפספס

קיה פיקנטו – על הכבישים שלנו אפשר לראות בשלוש השנים האחרונות את הדור השלישי של קיה פיקנטו, מכונת המיני שישראלים אוהבים במיוחד. למעשה, היא אפילו הראשונה במדדי המכירות בקטגוריה שלה. ב-2021 תגיע קיה פיקנטו בגרסה בעלת עיצוב מעודכן וכמה שינויים פנימיים מרכזיים, כמו תיבת הילוכים ומנוע חדשים. בנוסף, הקיה החדשה צפויה להיות חסכונית יותר בצריכת הדלק.

קיה סטוניק – הקרוסאובר הזו שנמכרת בישראל משנת 2018, כבר מתחילה להיות משווקת בדגם 2021, שכולל עיצוב עדכני וספורטיבי מתמיד ומנוע טורבו חדש, בלי לגעת במחיר. 

קיה ספורטאז' – אי אפשר לדבר על דגמי קיה בלי להזכיר את קיה ספורטאז', רכב פנאי קומפקטי בעל חמישה מושבים שממשיך אף הוא לככב על הכבישים שלנו. יש לציין שהדגם החדש צפוי להגיע אלינו רק בעוד למעלה משנה.

קיה ריו – סופרמיני שמגיעה בדגם בעל תיבת הילוכים אוטומטית, מנוע 1.0 טורבו ומחיר שנותן פייט רציני לדגמים דומים של יצרנים מתחרים.

קיה קדנזה K7 – אחד מבין דגמי קיה שהצליחו לעורר עניין אך גם חוסר הסכמה מוחלט בין חובבי קיה השונים. דגם 2021 משווק חמש שנים אחרי הדגם הקודם, עם עיצוב עדכני שנועד לתת מענה לביקורות הקודמות ואבזור משודרג מתמיד. 

כשמדובר על דגמים חדשים קיה לא מפסיקה להפתיע. ואם כל אלה לא מספיקים, נוסף על דגמי קיה אחרים שנחשפו בקוריאה כמו הקיה סטינגר, החברה ממשיכה גם לחשוב בירוק. התכנון  הוא שתוך שבע שנים יושקו שבעה דגמי קיה חשמליים, במטרה להפוך רכבים חשמליים לכרבע מכלל דגמי קיה. בתור צרכנים וחובבי קיה נלהבים, אנחנו כבר לא יכולים לחכות.

קיה
אוהבים את דגמי קיה? בואו לגלות עליהם הכל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.