כל מה שצריך לדעת על יונדאי i30

הרכב המשפחתי של יונדאי מגיע עם גרסה מחודשת, ואנחנו החלטנו לבדוק מה השתנה בדור החדש, אילו שדרוגים ניתן למצוא בדגמי 2020 והאם אכן מדובר ברכישה משתלמת

הרכב המשפחתי והקומפקטי של יונדאי i30 מגיע בדגמי 2020 מחודשים, שאמנם נשארים עם מספר תכונות שמאפיינות את הדגמים הקודמים אך עדיין מציגים כמה בשורות מעניינות מאוד עבור ציבור הנהגים. אם גם אתם מחפשים i30 למכירה ומתלבטים אם ללכת על הפתרון הבא – אלה הדברים שתרצו להכיר לגב i30 החדשה:

רכב יונדאי
יונדאי i30 – כל מה שצריך לדעת

אז מה מצפה לכם מבחוץ?

אל דאגה, הגודל הקומפקטי נשאר. הפרופורציות של יונדאי החדשה נותרות זהות לאלה של הדגם הקודם, אבל היא עדיין זוכה לכמה שינויים מבחינה חיצונית. העיצוב החיצוני של i30 החדשה, בדגש על העיצוב החדש שקיבל הגריל הקדמי, מקנה לדגמי יונאי החדשים מראה עכשווי וספורטיבי יותר ומבטיח להם תשומת לב גדולה יותר על הכביש. נורות ה-LED החדשות, מוסיפות להם מראה יוקרתי יותר. 

מה מצפה לכם מבפנים?

1. המנוע המתקדם של יונדאי

פרמטר מרכזי שמחפשי i30 למכירה ישמחו לדעת הוא שלצד המנועים הקיימים, i30 החדשה מציעה גם מנוע 1.5 ליטר עם הספק של 160 כ"ס ותיבת 7 הילוכים רובוטית בעלת מצמד כפול. מאחר שהרכב מגיע עם מערכת מיקרו-היברידית, הוא עתיד לשפר את צריכת הדלק ובמקביל להפחית בפליטת מזהמים. משתלם לנהג, טוב לסביבה.

2. חוויית נהיגה חלקה יותר

מערכת NTS, שעוקבת אחר מצב הכביש, מזהה מצבים נוחים לנהיגה ומשנה את מפת תיבת ההילוכים כך שתספק ביצועים מושלמים בכל רגע עבור המצב הקיים.

3. מערכת מולטימדיה בעלת מסך גדול

הגרסה החדשה של i30 כוללת מסך מולטימדיה בגודל 10.25 אינץ', שיאפשר גם הצגה נוחה של ה-CarPlay ושל ה-Android Auto.

4. מערכות בטיחות חכמות לשליטה טובה בכביש

עם i30 יונדאי הופכת לרכב בטוח מתמיד, בזכות שלוש מערכות שעוזרות לנהגים ליהנות מחוויית נסיעה בטוחה יותר: מערכת שממרכזת את הרכב בנתיב הנכון, מערכת שמתריעה על תנועה צולבת מהצד האחורי, ובנוסף גם התראה במצבים של שינויים במהירות ברכב שנוסע מקדימה. ומאחר שבטיחות היא אחד מהשיקולים הראשונים של כל רוכש רכב משפחתי, אין ספק שמדובר בחדשות טובות במיוחד.

5. תא נוסעים מחודש ונוח מתמיד

פרמטר נוסף שישמח את הנהגים: כיאה למשפחתית, יונדאי שמה דגש גם על שיפורים מתמידים בתא הנוסעים, ומציגה הפעם תא נוסעים מעוצב יותר, כולל ריפודים במספר גוונים נוספים שניתן לבחור מתוכם. 

6. וגם כמה שירותים נוספים

רוכשי יונדאי i30 החדשה יוכלו גם ליהנות משירותים נוחים ומתקדמים נוספים, בהם למשל נעילה של הרכב באמצעות הסמארטפון שלהם או שליחת היעד אליו הם מעוניינים להגיע באמצעות הנייד ישירות אל מערכת הניווט של הרכב. נוח ומקצר זמן.

i30 למכירה
i30 – רכב יונדאי שווה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.